Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko bandyta pryska bezbronnemu człowiekowi gazem prosto w oczy!!!
 
Tylko bandyta pryska bezbronnemu człowiekowi gazem prosto w oczy!!!
To Qurwa ZOM-cy,metody działania te same,bandytyzm,jak nie dają rady to patrzą chóje zabić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek ??  do dzisiaj tępe PAŁY szukają po lesie zabójców swojego gen. Papały i co ?  i gów no z tego, a jak dali  du py  w Magdalence ?? naprawdę nie wiem na co idą nasze podatki ?? Polaku broń się sam !!!! Najbezpieczniej dla nich jest tylko stać z fotoradarem w krzakach.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam policjanta który będąc na służbie pod wpływem alkocholu został przyłapany przez policje,przebadany alkomatem,zawieszony w czynnościach i nadal pracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka ta milicja dzisiaj,jak i te rządy tych tuskojebów, Dziki Kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, jeszcze ta drąca ryja laska powinna usłyszeć zarzuty za znieważenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policję też obowiązuje prawo! Tutaj ewidentnie złamali prawo i powinni odpowiedzieć przed sądem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle głupi naród najwięcej ma do powiedzenia zatrzymają krzyczą brutale ....nadużyli władzy  przekroczyli prawo,   ,nie zatrzymają ....nic nie zrobili fajtłapy. Róbcie tak dalej to Policja nie będzie robić nic, bo po co ma nadstawiać własnej d....lepiej cicho i do emerytury a was niech okradają biją jeżdżą po pijaku Polska płytka mentalność rodem wzięta  z  równie płytkich seriali i gazet.... którymi się kochacie karmić......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, jeszcze ta drąca ryja laska powinna usłyszeć zarzuty za znieważenie
Ta laska to powinna mieć na sumieniu,że nie dała solidnego kopa w ryj temu patałachowi, który dusił niewinnego człowieka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak po cywilnemu by się spotkał mord by obilł i poszedł by spać .bo to młody knot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta laska to powinna mieć na sumieniu,że nie dała solidnego kopa w ryj temu patałachowi, który dusił niewinnego człowieka!
Ja za PRL też byłem "zgarnięty" z ulicy jako podejrzany. Zrobiono to w takim tępie, że sam nie zauważyłem kiedy znalazłem się w "nieoznakowanym" radiowozie. Myślałem, że mnie porwano ale uspokoiłem się kiedy zauważyłem, że wiozą mnie na Północną. Tam jednak na przystawkę dostałem porządny omłot zanim w ramach "dania" zaczęto mnie pytać. Ale żeby robić takie sceny pastwienia się na ulicy to normalnie szok. Skąd oni są ?, od bandery ?, to oże dajcie im widły na wyposażenie ?. To nie są policjanci tylko zwykli nieudacznicy. Oni mają mnie chronić za moje podatki ?. To jakiś kabaret !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policję też obowiązuje prawo! Tutaj ewidentnie złamali prawo i powinni odpowiedzieć przed sądem!
Ja trafili by na "szemranego gościa" to w kilku ruchach położył by gówniarzerię na glebę i poszedł spokojnie dalej (znów na czerwonym). To kabaret a nie policja. Wzory z banderowców ?, ciekawe kiedy zaczną wyłupywać oczy a nie tylko pryskać gazem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złodzieje chodzo kantory okradajo najlepiej złapać na przejsciu bo to wielkie przestempstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjant powinien dawno mieć ryłoobite za jego postempowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci byli za łagodni dla niego i tej grupy dresiarzy. Szkoda że nasze prawo bardziej broni przestępców niż uczciwych ludzi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzieliście całego zajścia a głupoty piszecie. Mieli prawo użyć siły jeśli dojdzie do stawiania oporu przy aresztowaniu lub próby ataku na policjanta w interwencji. Tak zawsze było i będzie. Poczytajcie sobie kodeks karny:) Prawidłowo postąpili. A gdyby tego gościa puścili a za chwilę by pobił kogoś to by było spoko? Każdy tylko narzeka na policje a jak przyjdzie to pobicia, kradzieży czy czegoś innego to gdzie idziecie wszyscy?! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumna z policji,a do munduru trzeba miec szacunek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o to za gruba maciora tam  byłą z tym łysolem co glebę zaliczył? chyba jakaś przyjezdan wichurka na glębę było maicorę powalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO = MO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny zatrzymany człowiek powinien wyjąć dowód okazać go Policji, zostać pouczony i tyle by było, a że pewnie cwaniakował to tak to się skończyło, nie wierze że był grzeczny i miły w stosunku do funkcjonariuszy a ci pewnie nie mając nic do roboty gazem go ...
  Normalnie, to policjant wcześniej powinien się przedstawić,podać swój stopień i dopiero oczekiwać na dowód osobisty. Poczytaj przepisy i ustawę o policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzieliście całego zajścia a głupoty piszecie. Mieli prawo użyć siły jeśli dojdzie do stawiania oporu przy aresztowaniu lub próby ataku na policjanta w interwencji. Tak zawsze było i będzie. Poczytajcie sobie kodeks karny:) Prawidłowo postąpili. A gdyby tego gościa puścili a za chwilę by pobił kogoś to by było spoko? Każdy tylko narzeka na policje a jak przyjdzie to pobicia, kradzieży czy czegoś innego to gdzie idziecie wszyscy?! 
 
Nie widzieliście całego zajścia a głupoty piszecie. Mieli prawo użyć siły jeśli dojdzie do stawiania oporu przy aresztowaniu lub próby ataku na policjanta w interwencji. Tak zawsze było i będzie. Poczytajcie sobie kodeks karny:) Prawidłowo postąpili. A gdyby tego gościa puścili a za chwilę by pobił kogoś to by było spoko? Każdy tylko narzeka na policje a jak przyjdzie to pobicia, kradzieży czy czegoś innego to gdzie idziecie wszyscy?! 
PO = MO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...